Wydarzenia i wyjazdy szkoleniowo-integracyjne

Posiadamy duże doświadczenie w organizacji wydarzeń o charakterze naukowym, popularnonaukowym oraz szkoleniowo-integracyjnym. Oferujemy profesjonalne przygotowanie konferencji, seminariów, jubileuszy i innych spotkań. Zapewniamy pełną obsługę techniczną.

Zakres usług

Nasze działania uzależnione są od potrzeb danego podmiotu. Przygotowujemy wydarzenia kompleksowo – począwszy od rezerwacji miejsc noclegowych, poprzez prowadzenie zapisów i prowadzenie promocji, a kończąc na zapewnieniu obsługi technicznej, prowadzeniu wydarzeń oraz przygotowaniu zdjęć i filmów.

Dlaczego my?

 • Posiadamy duże doświadczenie w organizacji wydarzeń stacjonarnych o charakterze ogólnopolskim oraz wyjazdów szkoleniowo-integracyjnych.
 • Współpracujemy z Uczelniami, Instytutami, hotelami i firmami cateringowymi z całej Polski.
 • Oferujemy pełną obsługę w zakresie promocji danego wydarzenia.
 • Współpracujemy z wieloma ekspertami, którzy mogą wziąć udział w Państwa wydarzeniach.
 • Jesteśmy w stanie przeprowadzić transmisję na żywo na popularne platformy społecznościowe, takie jak Facebook czy YouTube. Zapewniamy profesjonalne narzędzia i technologię, aby streamować wydarzenie w czasie rzeczywistym na wybrane platformy, co umożliwia łatwe dotarcie do szerokiego grona widzów.
 • Zapewniamy 3 lub 4 wysokiej jakości kamery, które mogą być statyczne lub ruchome, w zależności od potrzeb i charakteru transmisji. Odpowiednio umieszczone kamery pozwalają na uchwycenie różnych ujęć i perspektyw, co zwiększa atrakcyjność wizualną transmisji.
 • Dysponujemy doświadczonymi operatorami kamer, którzy są odpowiedzialni za obsługę i kontrolę kamery w trakcie transmisji na żywo. Posiadamy też osoby techniczne, które podczas całego wydarzenia dbają o obsługę sprzętu i infrastruktury technicznej podczas transmisji na żywo.
 • Zapewniamy profesjonalną realizację dźwięku podczas transmisji na żywo. Odpowiednio dobrane mikrofony i sprzęt audio pozwalają na klarowne i wyraźne przekazanie dźwięku z wydarzenia. Dbanie o jakość dźwięku jest kluczowe dla pełnego doświadczenia widza.
 • Oferujemy usługę przygotowania profesjonalnych plansz graficznych, które mogą być wykorzystane w trakcie transmisji na żywo. Mogą to być na przykład plansze informacyjne, tytuły, logo wydarzenia, animacje czy inne grafiki, które wzbogacą wizualny aspekt transmisji.
 • Przygotowujemy pełną identyfikację wizualną wydarzenia: grafiki, posty do mediów społecznościowych oraz rzeczy do druku, takie jak plakaty, ulotki czy identyfikatory.Nasz zespół grafików jest w stanie stworzyć spójną i atrakcyjną estetykę wizualną, która promuje wydarzenie i podkreśla jego unikalny charakter.
 • Możemy przygotować film promocyjny przed wydarzeniem, który będzie stanowił zapowiedź transmisji na żywo. Film ten może zawierać kluczowe informacje o wydarzeniu, atrakcje, gości specjalnych i zachęcać widzów do śledzenia transmisji.
 • Oprócz transmisji na żywo, możemy również zaoferować relację zdjęciową (fotoreportaż) z wydarzenia. Współpracujemy z doświadczonymi fotografami, którzy dokumentują kluczowe momenty, atmosferę oraz emocje podczas wydarzenia. W ramach relacji zdjęciowej, możemy zapewnić również specjalnie przygotowaną ściankę fotograficzną, która dodaje interaktywnego elementu i zachęca uczestników do zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć.Przygotowujemy wysokiej jakości zdjęcia, które mogą być wykorzystane w celach promocyjnych, marketingowych lub do archiwizacji wydarzenia.
 • Oferujemy również prowadzenie danego wydarzenia. Współpracujemy z doświadczonymi osobami, które posiadają bogate doświadczenie w tym zakresie.

Naszym partnerem w realizacji wydarzeń jest firma Media Kings.