5 h
499.0 zł
Podana kwota jest ceną netto. Należy do niej doliczyć VAT 23%. Stawka zwolniona z podatku VAT w przypadku gdy szkolenie finansowane będzie, w co najmniej 70 procentach, ze środków publicznych.
online
30.10.2024 r. godz. 10:00 - 15:00
Szkolenie rozpoczyna się od wprowadzenia do zagadnień umiędzynarodowienia, w tym jego definicji, rodzajów oraz mobilności studentów. Następnie omawiane są strategie rekrutacji studentów zagranicznych, w tym wykorzystanie mediów społecznościowych i zróżnicowanie oferty edukacyjnej. Kolejne części dotyczą anglojęzycznych programów studiów, podwójnych dyplomów oraz współpracy międzynarodowej i instytucjonalnej. Uczestnicy poznają również sposoby pozyskiwania zagranicznych naukowców oraz strategie publikacyjne. Szkolenie kończy się omówieniem korzyści z umiędzynarodowienia i technik perswazyjnych przy przekonywaniu rektorów do jego wdrożenia. Każdy blok tematyczny zakończony jest sesją Q&A oraz interaktywnym quizem.
Doktor prawa i magister historii. Adiunkt w Katedrze Teorii, Filozofii i Historii Prawa w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, Zastępca Dyrektora Szkoły Doktorskiej ALK. Dyrektor Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej w latach (2022–2024). Absolwent Executive Master of Business Administration (EMBA), a także Doctor of Business Administration (DBA) w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie.Wieloletni pracownik jednostek administracji publicznej różnego szczebla. Praktyk z zakresu umiędzynarodowienia podmiotów systemu szkolnictwa wyższego. Autor dwóch monografii książkowych oraz kilkunastu artykułów naukowych poruszających zagadnienia związane z prawem oraz zarządzaniem w administracji publicznej. Autor podcastów naukowych.Laureat nagrody im. Anieli hr. Potulickiej za wybitne osiągnięcie z zakresu chrześcijańskiego humanizmu (2021), a także nagrody Prezesa Oddziału Polskiej Akademii Nauk w Lublinie za najlepszą pracę naukową dla młodych pracowników naukowych (2022).