Podstawy AI i narzędzia sztucznej inteligencji wspomagające naukę i organizację czasu

Czas trwania

6 h

Koszt udziału

499.0

Podana kwota jest ceną netto. Należy do niej doliczyć VAT 23%. Stawka zwolniona z podatku VAT w przypadku gdy szkolenie finansowane będzie, w co najmniej 70 procentach, ze środków publicznych.

Forma

online

Terminy

24.10.2024 r. godz. 10:00 - 16:00

O szkoleniu

Szkolenie rozpocznie się od wprowadzenia do sztucznej inteligencji, obejmującego kluczowe pojęcia, punkty przełomowe oraz omówienie fenomenu Chat GPT. Uczestnicy poznają zasady skutecznego formułowania promptów, unikania błędów i personalizacji odpowiedzi. Kolejne moduły poświęcone będą narzędziom AI wspierającym produktywność, obniżenie stresu oraz organizację czasu. Szkolenie zakończy się optymalizacją planowania, prezentacją dodatkowych narzędzi oraz podsumowaniem najważniejszych kwestii prawnych i etycznych związanych z AI. Szkolenie zakłada aktywny udział uczestników oraz ma charakter praktyczny i doświadczalny. Uczestnicy nie tylko poznają podstawowe zagadnienia, które pozwolą im w sposób bezpieczny i skuteczny korzystać z narzędzi AI, ale również – dzięki ćwiczeniom indywidualnym – będą mogli wdrożyć zdobytą wiedzę i przedstawione narzędzia w swoją codzienność. Metody pracy: Prezentacja trenera, case study, ćwiczenia indywidualne, dyskusja, sesja Q&A

Prowadzący

Jadwiga Kopeć-Jakimiec, LL.M.

mgr Jadwiga Kopeć-Jakimiec, LL.M.

Certyfikowany trener biznesu, specjalista ds. rozwoju i stosowania sztucznej inteligencji, facylitator DiSC, strateg marketingowy, prawnik. Prowadzi szkolenia i warsztaty z wykorzystania sztucznej inteligencji w biznesie i edukacji, ze sprzedaży, marketingu i komunikacji w oparciu o model DISC. W swojej działalności koncentruje się na kompetencjach przyszłości i ich wykorzystaniu w rozwoju biznesu, organizacji i jednostek edukacyjnych. Zawodowo jako konsultant i trener wspiera przedsiębiorców i organizacje w rozwoju. Szkoli, układa procesy, tworzy strategie, pomaga budować zespoły, uczy, jak wykorzystać narzędzia online oraz sztuczną inteligencję. Naukowo interesuje się prawem sztucznej inteligencji. W przeszłości wykładowca akademicki, autorka publikacji z zakresu postępowania administracyjnego i sądowoadministracyjnego.