Podstawy AI i narzędzia sztucznej inteligencji wspierające dydaktyków

Czas trwania

6 h

Koszt udziału

499.0

Podana kwota jest ceną netto. Należy do niej doliczyć VAT 23%. Stawka zwolniona z podatku VAT w przypadku gdy szkolenie finansowane będzie, w co najmniej 70 procentach, ze środków publicznych.

Forma

online

Terminy

05.11.2024 r. godz. 10:00 - 16:00

O szkoleniu

Szkolenie rozpocznie się wprowadzeniem do sztucznej inteligencji, w tym kluczowych pojęć i przełomowych momentów w rozwoju AI. Omówiony zostanie fenomen Chat GPT oraz jego zastosowania. Kolejny moduł skupi się na zasadach skutecznego promptowania, w tym formułowaniu pytań, unikania błędów oraz personalizacji odpowiedzi. Następnie uczestnicy poznają narzędzia AI wspierające dydaktykę, takie jak narzędzia do organizacji czasu, generowania treści dydaktycznych, oceniania prac oraz komunikacji ze studentami. Ostatnie moduły poświęcone będą narzędziom AI wspierającym dobrostan i neuroróżnorodność, a także optymalizacji ich wdrożenia. Szkolenie zakłada aktywny udział uczestników oraz ma charakter praktyczny i doświadczalny. Uczestnicy nie tylko poznają podstawowe zagadnienia, które pozwolą im w sposób bezpieczny i skuteczny korzystać z narzędzi AI, ale również – dzięki ćwiczeniom indywidualnym – będą mogli wdrożyć zdobytą wiedzę i przedstawione narzędzia w swoją codzienność. Metody pracy: Prezentacja trenera, case study, ćwiczenia indywidualne, dyskusja, sesja Q&A.

Prowadzący

Jadwiga Kopeć-Jakimiec, LL.M.

mgr Jadwiga Kopeć-Jakimiec, LL.M.

Certyfikowany trener biznesu, specjalista ds. rozwoju i stosowania sztucznej inteligencji, facylitator DiSC, strateg marketingowy, prawnik. Prowadzi szkolenia i warsztaty z wykorzystania sztucznej inteligencji w biznesie i edukacji, ze sprzedaży, marketingu i komunikacji w oparciu o model DISC. W swojej działalności koncentruje się na kompetencjach przyszłości i ich wykorzystaniu w rozwoju biznesu, organizacji i jednostek edukacyjnych. Zawodowo jako konsultant i trener wspiera przedsiębiorców i organizacje w rozwoju. Szkoli, układa procesy, tworzy strategie, pomaga budować zespoły, uczy, jak wykorzystać narzędzia online oraz sztuczną inteligencję. Naukowo interesuje się prawem sztucznej inteligencji. W przeszłości wykładowca akademicki, autorka publikacji z zakresu postępowania administracyjnego i sądowoadministracyjnego.